HR - více jak 1 000 000 zákazníků
Kôd proizvoda: AY0767_M
Marka: Dstreet
Extra popust
Great Women's TrackSuit DtStreet Idealno za svakodnevno nošenje. Izrađen je od mekog i udobnog materijala na dodir. Možete ići bilo... Cijeli opis
Naša cijena
78.08 €
NA ZALIHI - šaljemo danas
Preporučena cijena proizvođača
EXTRA popust
54.65 € s kodom EXTRA

Akcija vrijedi do 18. 10.

Kôd EXTRA unesite u košarici
Najniža cijena u posljednjih 30 dana: 54.65 €
Boja
kom
Veličina

Ne znate koju veličinu odabrati?

Sve naše proizvode mjerimo ručno, u tablici veličina kod proizvoda su dimenzije tog modela.

Vše ručně měříme

Tablica veličina

veličina36/S38/M40/L42/XL
A(tepláky)36363738
B(tepláky)45474848
H(tepláky)97979899
A(mikina)63636568
B(mikina)56-5757-5859-6061-62
D(mikina)74747576
Napomena: tolerancija dimenzija proizvoda je ± 1cm
Tabulka
A(tepláky)½ opseg struka
B(tepláky)½ opseg bokova
H(tepláky)vanjska duljina hlača
----------------
A(mikina)přední dužina od ramene
B(mikina)½ obvodu přes prsa
D(mikina)duljina rukava od ramena
Odjeću koju nosite stavite slobodno na stol i izmjerite na mjestima prema tablici.
Dimenzije u veličinskoj tablici pro proizvod su dimenzije određenog modela.

Tracksuit DSTREET AY0767 CRNI veličina: M

Opis

Great Women's TrackSuit DtStreet Idealno za svakodnevno nošenje. Izrađen je od mekog i udobnog materijala na dodir. Možete ići bilo gdje. Jamči utjehu ne samo u turizmu ili odmoru, već i na putu. Rukavi su završili fleksibilnim rubom. 2 otvorena džepa. Labavi rez. Elastični struk opremljen širokim uskim oblogom. Postavke kabela. Nohaves je završio s elastičnom čvrstom oblogom. Udoban polu -opušteni rez. Udoban rez
  • Dizajn
  • Upotreba:

    • Idealno za svakodnevno habanje
    • Putovanje
    • Kod kuće Li> do vrta
    • VRIJEME VRIJEME

    Marka

    Dstreet

    Parametri

    Sastav materijala 100% poliester
    Jamčiti 2 godine
    Boja proizvoda CRNO
    Veličina proizvoda M
    Odlučnost Ženski
    Koristiti Općinski, Turizam, Slobodno vrijeme
    Dostupnost Na lageru
    Tip Trenirke
    Jakna ALTISPORT GEMET PLAVI
    -21%
    muškarci fonnt-obitelj: Hurme, helvetica, verbana, Verdana, Verdana, Verdana, Verdana, Verdana, Verdana, Verdana, Verdana; Helvetica, Verdana, Arial, sans-serif; Prikladan je za zimu ili hladniju proljeće ili jesen. Na kapuljačama, rukavima i donjim rubovima obloženi su elastičnom gumom koja sprečava hladnoću da prodire ispod jakne. 2 bočna džepa sa patentnim zatvaračima pružaju dovoljno prostora za osobne stvari. Izgradnja zalijepljenih komora uklanja curenje punjenja i također ublažava cjelokupnu konstrukciju...


    Učitavanje sadržaja...

    Tracksuit DSTREET AY0767 CRNI

    Tracksuit DSTREET AY0767 CRNI Tracksuit DSTREET AY0767 CRNI
    -30%
    Extra popust
    54.65 €
    s kodom EXTRA
    NA ZALIHI 3 kom
    rotator
    Učitavanje sadržaja...
    rotator
    Učitavanje sadržaja...
    Košarica
    Vaša privatnost nam je važna Koristimo kolačiće i slične tehnologije kako bismo osigurali ispravan rad weba, mjerili posjećenost, personalizirali sadržaj i oglase te dijelili podatke s našim oglašivačkim i analitičkim partnerima. Neki kolačići obrađuju osobne podatke – koristimo ih isključivo na temelju vašeg pristanka. Ako date pristanak za analitičke i oglašivačke kolačiće, Google može obrađivati vaše osobne podatke za mjerenje i personalizaciju. Kako Google koristi osobne podatke možete pročitati ovdje i ovdje. Svoj pristanak možete u svakom trenutku povući ili promijeniti putem poveznice u podnožju stranice.
    Više informacija Manje informacija