HR - více jak 1 000 000 zákazníků
Kôd proizvoda: AY0718_S
Marka: Dstreet
Extra popust
Great Women's TrackSuit DtStreet Idealno za svakodnevno nošenje. Izrađen je od mekog i udobnog materijala na dodir. Možete ići bilo... Cijeli opis
Naša cijena
97.40 €
NA ZALIHI - šaljemo danas
Preporučena cijena proizvođača
EXTRA popust
68.18 € s kodom EXTRA
Kôd EXTRA unesite u košarici
Najniža cijena u posljednjih 30 dana: 68.18 €
Boja
Veličina
kom
Veličina

Ne znate koju veličinu odabrati?

Sve naše proizvode mjerimo ručno, u tablici veličina kod proizvoda su dimenzije tog modela.

Vše ručně měříme

Tablica veličina

veličina36/S38/M40/L42/XL
A(tepláky)30323537
B(tepláky)47495253
H(tepláky)9698100101
A(mikina)70727576
B(mikina)64-6566-6769-7071-72
D(mikina)69717374
Napomena: tolerancija dimenzija proizvoda je ± 1cm
Tabulka
A(tepláky)½ opseg struka
B(tepláky)½ opseg bokova
C(tepláky)vanjska duljina hlača
-----------
A(mikina)přední duljina od ramena
B(mikina)1/2 obvodu přes prsa
D(mikina)duljina rukava od ramena
Odjeću koju nosite stavite slobodno na stol i izmjerite na mjestima prema tablici.
Dimenzije u veličinskoj tablici pro proizvod su dimenzije određenog modela.

Tracksuit DSTREET AY0718 CRVENI veličina: S

Opis

Great Women's TrackSuit DtStreet Idealno za svakodnevno nošenje. Izrađen je od mekog i udobnog materijala na dodir. Možete ići bilo gdje. Jamči utjehu ne samo u turizmu ili odmoru, već i na putu. Rukavi su završili fleksibilnim rubom. Labavi rez. Elastični struk opremljen širokim uskim oblogom. 2 prednja otvorena džepa. Nohaves je završio s elastičnom čvrstom oblogom. Udoban polu -opušteni rez. za trackSuits cut
  • jednobojni dizajn
  • Upotreba:

    • Idealno za svakodnevno habanje
    • U kući kod kuće
    • U vrtu
    • Slobodno vrijeme

    Marka

    Dstreet

    Parametri

    Sastav materijala 100% pamuk
    Jamčiti 2 godine
    Boja proizvoda CRVENA
    Veličina proizvoda S
    Odlučnost Ženski
    Koristiti Općinski, Turizam, Slobodno vrijeme
    Dostupnost Na lageru
    Tip Trenirke
    Kornjača ALTISPORT GWENITH BURGUNDIJSKI
    95% poliester 5% elastana


    Učitavanje sadržaja...

    Tracksuit DSTREET AY0718 CRVENI

    Tracksuit DSTREET AY0718 CRVENI Tracksuit DSTREET AY0718 CRVENI
    -30%
    Extra popust
    68.18 €
    s kodom EXTRA
    NA ZALIHI 1 kom
    rotator
    Učitavanje sadržaja...
    rotator
    Učitavanje sadržaja...
    Košarica
    Vaša privatnost nam je važna Koristimo kolačiće i slične tehnologije kako bismo osigurali ispravan rad weba, mjerili posjećenost, personalizirali sadržaj i oglase te dijelili podatke s našim oglašivačkim i analitičkim partnerima. Neki kolačići obrađuju osobne podatke – koristimo ih isključivo na temelju vašeg pristanka. Ako date pristanak za analitičke i oglašivačke kolačiće, Google može obrađivati vaše osobne podatke za mjerenje i personalizaciju. Kako Google koristi osobne podatke možete pročitati ovdje i ovdje. Svoj pristanak možete u svakom trenutku povući ili promijeniti putem poveznice u podnožju stranice.
    Više informacija Manje informacija